Testimonial

Jūsų nuomonė apie mūsų veiklos kokybę yra labai svarbi. Nepagailėkite šiek tiek laiko ir pasidalinkite savo patirtimi apie darbą kartu. Žemiau galite paskaityti daugiau atsiliepimų:


"Man buvo labai malonu apsilankyti Camp Orion ’15 krepšinio stovykloje praėjusią vasarą. Nors asmeninis tvarkaraštis buvo įtemptas dėl treniruočių su NBA klubu bei Lietuvos rinktine, vaikinai iš Orion Sports pažiūrėjo į tai labai lanksčiai ir sudarė visas sąlygas atvykti. Jaunieji sportininkai dirbo su didele energija ir užsidegimu, jaučiau jų norą išmokti daugiau. Jeigu neatsitiks nieko nenumatyto, būtinai apsilankysiu ir kitose vaikų stovyklose bei pasistengsiu pasidalinti savo patirtimi."
- Arturas Milaknis, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės bei Kazan “Unics” (Rusija) gynėjas
"Karolį pažįstu daugiau nei 5 metus ir nuoširdžiai žaviuosi jo noru padėti jaunimui išvykti mokytis ir sportuoti Jungtinėse Valstijose. Kartu esame padėję keliems jaunuoliams išpildyti save svajones ir kiekvieną kartą procesas vyko sklandžiai, dokumentai buvo sutvarkomi laiku. Tikiuosi, kad ir toliau galėsime dirbti išvien ir išpildyti daugybės jaunuolių lūkesčius."
- Curtis Berry, Administratorius/Vyriausiasis vaikinų treneris, Mount Vernon Presbyterian School, Atlanta, Georgia

Parašykite atsiliepimą