Sportuojantys moksleiviai

Orion Sports padeda sportuojantiems moksleiviams išvykti į Jungtines Valstijas ir realizuoti save vienoje iš ten esančių akademinių institucijų. Tai yra pagrindinė organizacijos veiklos kryptis.

Mūsų komandos patirtis sporte, galimybė tinkamai įvertinti kiekvieno sportuojančio moksleivio potencialą ir akademinės aplinkos Amerikoje pažinojimas leidžia savo klientams pasiūlyti puikias galimybes.

Dauguma sportuojančių jaunuolių renkasi Ameriką dėl vienos paprastos priežasties - galimybės suderintį mokslą bei sportą vienodai aukštame lygyje. Su kiekvienu klientu dirbame personaliai ir visuomet atsižvelgiame į jo pageidavimus ir galimybes, siekiame, kad Jungtinėse Valstijose kiekvienas mūsų moksleivis atsidurtų sau patogioje aplinkoje ir turėtų idealias sąlygas realizuoti savo siekius.

Jungtinėse Valstijose geras sportuojantis moksleivis yra nebūtinai vertinimas tik už sportinius pasiekimus. Mes ieškome žingeidžių, norinčių visapusiškai tobulėti moksleivių, kurie pritaps naujoje bendruomenėje ir bus atsakingi bei aktyvūs jos nariai.

Sporto šakos, su kuriomis dirbame Amerikoje:
Berniukams
Krepšinis
Amerikietiškas futbolas
Futbolas
Bėgimas
Tinklinis
Plaukimas
Ledo ritulys
Lengvoji atletika
Beisbolas
Golfas
Tenisas
Mergaitėms
Krepšinis
Futbolas
Bėgimas
Tinklinis
Ledo ritulys
Plaukimas
Lengvoji atletika
Golfas
Tenisas
Mažasis Beisbolas (Softbolas)
Žolės riedulys

Jeigu Jūsų sporto šaka nepaminėta lentelėje, nedvejokite ir susisiekime su mumis dėl papildomos informacijos apie galimybes mokytis bei sportuoti JAV.

Orion Sports yra skautingo organizacija, bet ne agentūra, atstovaujanti profesionalius žaidėjus.