Kompanija

Viešoji įstaiga Orion Global Group yra sporto vadybos kompanija, teikianti profesionalias paslaugas neprofesionaliems sportininkams bei organizacijoms. 2012 metais įkurta įmonė geriausiai yra žinoma Orion Sports vardu.

Misija

"Mūsų misija yra pasiūlyti galimybes savo kientams. Net jei Jums aktualu atskiros sritys, tokios kaip mokslas, sportas arba kultūriniai mainai, Orion Sports pasistengs sukurti tokią aplinką, kurioje galėsite viską sujungti į visumą. Pasirašydami kontraktą prisiimame atsakomybę, todėl įsipareigodami pasižadame visada būti profesionalūs, kokybiški ir individualiai rūpestingi!"

Karolis Kalvaitis
Direktorius


Mūsų Vertybės

GALUTINIS REZULTATAS. Orion Sports pagrindinis tikslas. Patirtis sporto vadyboje bei žinios apie akademinę visuomenę leidžia klientams pasiūlyti puikias asmenines paslaugas, kurių galutiniu rezultatu liksite patenkinti.

KOKYBĖ IR PROFESIONALUMAS. Esame labai reiklūs savo darbo kokybei, siekiame tobulumo, todėl visuose procesuose daug dėmesio skiriame detalėms. Mūsų komanda dirba 24 valandas, 7 dienas per savaitę.

PATIKIMUMAS. Projektai, kurių imamės, yra atliekami laiku ir sąžiningai.

SANTYKIAI. Gera komunikacija ir pasitikėjimu paremti santykiai yra vienas esminių dalykių bet kuriame projekte ar procese. Šiandien, kuomet bendravimas yra toks greitas ir stipriai įtakotas socialinių tinklų kultūros, mes nuoširdžiai tikime senamadiška draugyste tarp kliento ir paslaugos tiekėjo.

Banko informacija

Orion Global Group
Atsiskaitomoji sąskaita # (EUR): LT552140030003508505
Atsiskaitomoji sąskaita # (USD): LT922140030003508518
Banko pavadinimas: Nordea Bank AB Lietuvos skyrius
SWIFT/BIC: NDEALT2X
Banko adresas: Didžioji g. 18, Vilnius, LT-01128, Lietuva
Banko kodas: 21400

Korespondencija

Saulėgrąžų 1-22,
Kaunas, LT-46326,
Lietuva